Vežimėliai Vežimėliai
produkto pristatymas
| Pramonei būdingi atributai | |
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Modelio numeris | HBYB-K808 |
| Medžiaga | PP |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 metų amžiaus |
| Produkto pavadinimas | Baby High peizažinis vežimėlis |
| Tinkamo amžiaus | 0-3m |
| Pakuotės dydis | 55,5*32,5*60,5cm |
| G.W. | 9,3 kg |
| Spalva | juodas |
| Ratai | 360 universalus ratas/ EVA |
| Funkcija | Vienos sekundės sulankstomas vežimėlis / „Trys viename“ universalus vežimėlis |
| Funkcija | Lengvai sulankstomas nešiojamas kūdikio vežimėlis |
| Privalumai | Muti padėties atlošimo sistema |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | Dėžutė |
| Uostas | Tianjinxingang |
| tiekimo galimybė | 3000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Praplatintas ir pailgintas miegmaišis užtikrina erdvią ir jaukią aplinką Jūsų mažyliui, skatinant netrukdomą snaudimą ir patogų važiavimą. Mažas sulankstomų vežimėlių tūris patenkina šiuolaikinių tėvų poreikį turėti kompaktiškų ir mažai vietos užimančių kūdikio reikmenų, todėl saugojimas ir transportavimas yra labai patogus.


Kad jūsų vaikas būtų patogus, vežimėliuose yra kelių lygių kojų atrama reguliuojama, todėl jūsų mažylis yra pritaikytas ir ergonomiškas. Bepakopis atlošo kampo reguliavimas dar labiau padidina vežimėlio prisitaikymą, prisitaikydamas prie jūsų vaiko pageidavimų jam augant.


Patobulinkite savo pasivaikščiojimo patirtį su vaikiškų vežimėlių vežimėliais, kuriuose sklandžiai susilieja lengvas dizainas, didelio vaizdo funkcionalumas ir intuityvios funkcijos. Sveiki atvykę į naują tėvystės patogumo erą – sveiki atvykę į Vežimėlių vežimėlius, kur kiekvienas pasivaikščiojimas yra džiugi kelionė tiek tėvams, tiek vaikui.
Populiarus Žymos: vaikiški vežimėliai, Kinijos vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Vežimėlis Vežimėlis
Kitas: Šiuolaikiniai vežimėliai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





