Vaikiškas vežimėlis
produkto pristatymas
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HLF-979A |
| Medžiaga | Linas |
| Rėmo medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Apkrovos guolis | 15kg, 20kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., 6 mėn. - 3 m |
| Produkto pavadinimas | Vaikiškas vežimėlis |
| Funkcija | Nešiok Kūdikis |
| Spalva | Juoda Mėlyna |
| Tipas | Kelionių sistemos kūdikių vežimėlis |
| Tinkamas Amžius | 0-3metų |
| Ratai | 4 Ratai |
| Funkcija | Daugiafunkcinis tikslas |
| Naudojimas | Nešioklė kūdikiui |
| Stilius | Madingi |
| Pakavimas | 1vnt/ctn |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Pakuotė: 1 PC / CTN, dėžutės dydis: 58 * 38 * 30 cm. |
| Uostas | Tiandzinas |
| tiekimo galimybė | 30 000 vienetų / vienetų per savaitę |


Išskirtinė šio vežimėlio savybė yra sulankstomas dizainas, užtikrinantis praktiškumą ir patogumą keliaujantiems tėvams. Visa transporto priemonė lengvai subyra vienu spustelėjimu ir demonstruoja vienu spustelėjimu besisukantį sėdynės mechanizmą, kuris suteikia papildomo pritaikomumo. Šis dizainas ne tik palengvina saugojimą, bet ir patenkina dinamiškus mažylių poreikius, kurie išvykdami gali norėti susidurti su skirtingomis kryptimis.


Norėdami stilingai apsaugoti savo mažylį nuo saulės, vežimėlyje yra spalvingi gaubtų skėčiai nuo saulės. Šie ryškūs priedai ne tik suteikia esminę apsaugą nuo saulės spindulių, bet ir suteikia žaismingo bei madingo bendro dizaino elemento. Dėl praktiškų savybių ir madingų detalių šis vaikiškas vežimėlis yra išskirtinis pasirinkimas tėvams, kurie teikia pirmenybę ir funkcionalumui, ir estetikai.


Kviečiame pasiteirauti ir užsisakyti – įeikite į naujovių, stiliaus ir įperkamumo pasaulį su mūsų vežimėliu vaikams. Patobulinkite savo pasivaikščiojimo patirtį su vežimėliu, kuris be vargo sujungia praktiškumą su mada, todėl kiekviena kelionė tampa nuostabiu tyrinėjimu ir mažyliui, ir tėvams.
Populiarus Žymos: vaikiškas vežimėlis, Kinijos kūdikių vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Uppababy vežimėliai
Kitas: Vežimėliai kūdikiams
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti


