Vaikiškas vežimėlis
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO / OEM |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Modelio numeris | HBYB-D68 |
| Medžiaga | PP |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 metų amžiaus |
| Produkto pavadinimas | Baby High peizažinis vežimėlis |
| Tinkamo amžiaus | 0-3m |
| Pakuotės dydis | 42.5*25*57.5 |
| G.W. | 8,5 kg |
| Spalva | juoda/rožinė |
| Ratai | 360 universalus ratas/ EVA |
| Funkcija | Vienos sekundės sulankstomas vežimėlis / „Trys viename“ universalus vežimėlis |
| Funkcija | Lengvai sulankstomas nešiojamas kūdikio vežimėlis |
| Privalumai | Muti padėties atlošimo sistema |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | Dėžutė |
| Uostas | Tianjinxingang |
| tiekimo galimybė | 3000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Vaikiškame vežimėlyje yra sėdynė, kuri suteikia galimybę lanksčiai sėdėti arba pusiau gulėti, prisitaikant prie įvairių jūsų kūdikio pageidavimų. Jį išskiria unikali sėdynės pasukimo vienu spustelėjimu funkcija, leidžianti vienu paspaudimu be vargo pakeisti kūdikio perspektyvą. Šis naujoviškas dizainas suteikia jūsų vaikui interaktyvaus tyrinėjimo sluoksnį kiekvieno pasivaikščiojimo metu ir pagerina bendrą patirtį.


Vaikiškas vežimėlis pranoksta pagrindines funkcijas, o papildomos funkcijos yra pritaikytos tiek tėvams, tiek vaikui. Nuimamas mažas pedalas suteikia universalumo, leidžiantį jūsų mažyliui patogiai pailsėti mažoms pėdutėms. Vakarienės lėkštės funkcija dar labiau padidina praktiškumą, sutalpindama maistą ar užkandžius jūsų mažyliui keliaujant. Stūmimo strypo aukštis reguliuojamas trimis lygiais, todėl įvairaus ūgio tėvai galėtų patogiai ir lengvai stumti vežimėlį.

Populiarus Žymos: toodler vežimėlis, Kinijos vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Vežimėliai Kūdikiams
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




