Žaislų laikymo organizatorius vaikams
produkto pristatymas
| Rekomenduoti Amžius | >3 metai, 6 mėnesiai - 3 metų |
| Kilmės vieta | Zhongshan, Kinija |
| Forma | Gyvūnas |
| Matmenys | 41*45*50 cm |
| Medžiaga | Plastikiniai |
| Dydis | 35*40*45-50 cm |
| Lytis | Unisex |
| Paketas | Rinkiniai |
| Modelio numeris | ZSDB-XKLXTC |
| Medžiaga | HDPE |
| Prekė | WM22E161 |
| Spalva | baltas |
| Paketas | Standartinė dėžutė, pritaikyta dėžutė |
| Produkto dydis (cm) | 35*40*45-50 cm |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | pakuotė: eksporto standartinė dėžutė |
| Uostas | Šendženas, Venžou |
| Tiekimo galimybės | 10 000 rinkinių / rinkinių per mėnesį |
👶Maksimalus erdvės efektyvumas: Žaislų laikymo skrynia turi ypač plačią angą, kad maksimaliai padidintų daiktų laikymo vietą, kurią vaikams lengva pasiekti ir padėti rasti mėgstamus žaislus. Žaislų laikymo lentynoje taip pat yra dvi žaislų dėžės su ratukais, todėl vaikai gali perkelti daugiau žaislų ir padėti tėvams susitvarkyti žaislus.
👶Puikūs baldai jūsų vaikui: saugumas visada buvo mūsų prekės ženklo baldų dizaino prioritetas. Mūsų sandėliavimo lentynos apdairumą galite rasti kiekviename žingsnyje. Kiekviena medžio plokštė yra kruopščiai pagaminta ir supjaustyta. Kiekviena medžio plokštė yra tiksliai apjuosta kraštais, kad būtų pašalintos visos medienos likučiai, galintys pakenkti jūsų mažyliui. Kiekvieną varžtą galima įkišti į iš anksto suformuotas skylutes, kad vaikai nesubraižytų aštrių komponentų briaunų.
👶Gerų įpročių pradžia: geresnis dizainas gali padėti tėvams leisti vaikams išsiugdyti gerus įpročius. Kad jūsų vaikui būtų patogiau pasiekti ir tvarkyti žaislus, mes suprojektuojame 1,97 pėdų aukščio ir 3,28 pėdų pločio žaislų laikiklį. Kiekviename stalčiuje yra keturi ratukai, todėl berniukai ir mergaitės gali nešti ir supakuoti žaislus su mažiau pastangų.
👶Muti-use Kids žaislų tvarkyklė: akį traukiantis grynai baltas paviršius, tinkantis daugeliui dekoravimo stilių. Žaislų saugyklą galite pastatyti svetainėje, miegamajame arba kūdikio kambaryje. Be scenų, skirtų naudoti namų ūkyje, ji taip pat tinka vaikų darželiams, darželiams ir mokyklai.
👶Įdiegimas ir priežiūra: šio vaikiško žaislo tvarkyklės surinkimui reikia tik vieno darbo. Visi sudėtingi žingsniai yra aiškiai nurodyti surinkimo vadove, o visos plokštės yra pažymėtos numeriais. Dėklai ir lentyna yra atsparūs vandeniui. Galite juos nuvalyti tiesiog drėgnu rankšluosčiu. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis ir mes atsakysime per 24 valandas.
Populiarus Žymos: žaislų laikymo organizatorius vaikams, Kinijos žaislų laikymo tvarkyklė vaikams gamintojams, tiekėjams, gamykla
Kitas: ne
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






