Dviratis be pedalų
Šis dviratis be pedalų, skirtas mažiems vaikams, skirtas lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją. Jis pasižymi lengvu dizainu su reguliuojamomis sėdynėmis ir vairu, leidžiančiu augti kartu su vaiku. Dviratis yra saugus ir paprastas naudoti, jo pagrindas yra žemas, kad jį būtų lengva pritvirtinti ir nuimti, ir yra ryškių spalvų, kad pritrauktų jaunus motociklininkus. Tai idealus starteris, ugdantis jaunų dviratininkų pasitikėjimą ir motorinius įgūdžius.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 12" |
| Rėmo medžiaga | Magnio lydinys |
| Stabdžių sistema | Stabdžių linija |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Plienas |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-XLS |
| Šakės pakaba | NE |
| Bendras svoris | 4 kg |
| Grynasis svoris | 3,5 kg |
| Apkrova | 70 kg |
| Produkto pavadinimas | Vaikiškas dviratis |
| Rėmas | Plieno Medžiaga |
| Stilius | Populiarus |
| MOQ | 1vnt |
| Paketas | dėžutė |
| Spalva | Kaip nuotraukose dušas |
| Medžiaga | Aukšto kartono plienas |
| Funkcija | Pratimų pusiausvyros koordinavimas |
| Funkcija | Pratimų balansas |
| Taikymas | Gatvė |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Uostas | TIANJIN uostas |
| Tiekimo galimybės | 50 000 akrų / akrų per savaitę |


Šio išskirtinio dviračio esmė – lengvas dizainas, siūlantis intuityvią konstrukciją, kuri palengvina jaunųjų nuotykių ieškotojų naršymą dviračių žygiuose. Lengvos plunksnos konstrukcija ne tik skatina natūralų kontrolę, bet ir įgalina vaikus, įkvepia pasitikėjimo ir meistriškumo jausmą, kai jie pradeda važiuoti dviračiu.


Reguliuojamo aukščio sėdynės ir rankenos yra pritaikomos, atsižvelgiant į įvairius skirtingų vystymosi etapų vaikų poreikius. Tai užtikrina, kad dviratis vystytųsi kartu su jūsų vaiku, užtikrinant ilgalaikį komfortą ir saugumą jo važiavimo dviračiu metu.
Po daugelio metų plėtros, remdamiesi įmonės didelio skverbimosi greitojo pristatymo tinklu, apimančiu šalį ir pagrindines pasaulio šalis bei regionus, klientams teikiame integruotus tiekimo grandinės sprendimus per pirkimą, gamybą, apyvartą, pardavimą ir aptarnavimą po pardavimo.


Be funkcionalumo, mūsų dviratis be pedalų žavi jaunatvišką vaizduotę savo vizualiai patrauklia išore. Ryškiomis spalvomis ir žavingu dizainu trykštantis jis ne tik patraukia dėmesį, bet ir skatina susidomėjimą, kiekvieną pasivažinėjimą paversdamas jaudinančiu ir vizualiai patraukliu nuotykiu.

Populiarus Žymos: dviratis be pedalų, Kinijos dviratis be pedalų gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Kūdikių balansinis dviratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




