Balansinis dviratis 12 mėn
Balansinis dviratis, skirtas 12-mėnesių vaikams, yra ankstyvos vaikystės ugdymo priemonė, skirta lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją. Dėl reguliuojamų sėdynių ir vairo, jis auga kartu su vaiku, užtikrindamas komfortą ir saugumą. Šis dviratis sujungia funkcionalumą ir patrauklumą su patraukliu dizainu, skatinančiu jaunus tyrinėtojus. Šis balansinis dviratis, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas ankstyviems vairavimo įgūdžiams, yra puiki įvadas į važinėjimą dviračiu mažiems vaikams, žadantis ir linksmybių, ir vystymąsi.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 14" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Stabdžių sistema | Priekinio rato V stabdys, galinis būgninis stabdys |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Plienas |
| Treniruočių ratai | Taip |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-XX |
| Šakės pakaba | Taip |
| Bendras svoris | 10 kg |
| Grynasis svoris | 8 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1.2 |
| Apkrova | 90 kg |
| Spalva | Pritaikyta |
| Balnas | Paprasta oda |
| Padanga | Pneumatinė padanga / EVA padanga / plastikinė padanga |
| Rato tipas | Guminis ratas |
| Ratlankis | Plienas |
| Vairas | Plieninė vairas |
| Amžius | 3-15 metų |
| Pedalas | Paprastas pedalas |
| paketą | 1 vnt. / dėžutė 85% SKD |
| Uostas | Tiandzino uostas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | SKD 85% 1PC/CTN,2PCS/CTN |
| Uostas | Tiandzino uostas |
| Tiekimo galimybės | 50 000 vienetų / vienetų per dieną |


Pritaikymas yra pagrindinė savybė, kurią pabrėžia reguliuojamo aukščio sėdynės ir rankenos, kurios patenkina įvairius kūdikių poreikius skirtingais vystymosi etapais. Tai užtikrina, kad balansinis dviratis vystysis kartu su jūsų vaiku, suteikdamas ilgalaikį komfortą ir saugumą jo pirmųjų žygių į dviračių pasaulį metu.


Dėl palankios kainos šis specialiai sukurtas balansinis dviratis kviečia teirautis ir užsisakyti tiesiai iš gamyklos. Sklandžiai naršykite procesą nuo pasirinkimo iki pristatymo ir investuokite į balansinį dviratį, kuriame sklandžiai suderinamas saugumas, prisitaikymas ir ankstyvos vaikystės tyrinėjimų džiaugsmas – kvietimas į begalinių galimybių pasaulį jūsų mažyliui.
Populiarus Žymos: balansinis dviratis 12 mėnesių, Kinijos balansinis dviratis 12 mėnesių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Dviratis be pedalų
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



