Vaikiški dviračiai be pedalų
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Daug anglies plienas |
| Rato dydis | 12" |
| Rėmo medžiaga | Nailonas |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | aliuminio lydinys |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HBKB{0}}N |
| Bendras svoris | 3 |
| Grynas svoris | 2.5 |
| Pedalo tipas | ne pedalas |
| Ilgis (m) | 85 cm |
| Apkrova | 80 kg |
| Taikymas | gatvės vaikiškas dviratis |
| Pedalo tipas | vaikiškas dviratis be pedalų |
| Tipas | Vaikiškas balansinis dviratis, kūdikių slydimas automobilis |
| Amžius | 3-8 m. Vaikiškas kūdikių balansinis dviratis |
| Balnas | patogus dviratis ant balno |
| Rato tipas | balansinis dviratis su Air Tire |
| Sertifikatas | CCC EN71 ciklas kūdikiui |
| Tapyba | vandens pernešimo dažymo dviratis |
| Stilius | Populiarus vaikiškas dviratis |
| Vairas | Aliuminio lydinio atskirta vairas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 95% SKD su perlų medvilne, 1 vnt./CTN. Arba 100 CKD. 480PCS/20GP, 1150PCS/40HQ. Arba pagal klientų pageidavimą Uostas: Tiandzino uostas arba pritaikytas |
| Uostas | Tiandzino uostas arba kitas Kinijos uostas |


Sukurtas atsižvelgiant į didžiausią komfortą, dviratis turi aplinkai nekenksmingą vientisą atraminį balną, kuris siūlo ergonomišką atramą jauniems motociklininkams. Reguliuojamos aliuminio lydinio stebulės ir tvirtos geležies guolių stebulės padidina dviračio stabilumą ir ilgaamžiškumą, užtikrindamos daugybę valandų džiaugsmingo žaidimo jūsų vaikams.


Mūsų vaikiškas dviratis išsiskiria ne tik išskirtine kokybe, bet ir neįtikėtinai palankia kaina. Įrodydami savo įsipareigojimą siekti įperkamumo, siūlome tiesioginį gamyklos pardavimą, pašalindami nereikalingus antkainius ir suteikdami jums geriausią investicijų vertę.

Populiarus Žymos: vaikiškas dviratis be pedalų, Kinijos vaikiškas dviratis be pedalų gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Balansinis dviratis vaikams
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






