Berniukų 14 colių vaikiškas dviratis
Šis dviratis, skirtas saugos ir linksmybių derinimui, pristatomas kaip idealus pasirinkimas, skatinantis vaikus mėgautis važinėjimu dviračiu ir nuotykiais lauke, užtikrinant patogų ir saugų važiavimą jauniesiems motociklininkams.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 14 16 18 20 |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Suportas Stabdžių/juostinių stabdžių |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Plienas |
| Treniruočių ratai | Taip |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-WL |
| Šakės pakaba | NE |
| Bendras svoris | 11 kg |
| Grynasis svoris | 10 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1.4 |
| Apkrova | 100 kg |
| Produkto pavadinimas | Naujo modelio Steel Frame Kids dviratis |
| Standartinė spalva | Violetinė, mėlyna ir žalia ir pritaikyta |
| Vaikiškas dviračio ratlankis | Plienas |
| Vaikiško dviračio dydis | 14 16 18 20 |
| Vaikiškas dviračio stabdys | Stabdžių apkaba / juostinis stabdys |
| Vaikiškas dviratis OEM | Yra |
| Vaikų dviračių amžius | 8–12 metų kinų vaikiškų dviračių naujo stiliaus 20 colių mergaičių dviratis |
| Vaikų dviračio pavyzdys | Tiekimas |
| Logotipas | Individualus logotipas |
| Balnas | MTB balnas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | dviratis vaikas 85% SKD arba 100% CKD kiniškas vaikiškas dviratis naujo stiliaus 20 colių mergaičių dviratis 7 metų Kiniškas vaikiškas dviratis naujo stiliaus 20 colių dviratis mergaitėms 7 metų amžiaus |
| Uostas | Xingang prievadas arba bet kuris prievadas, kaip jums reikia kiniško vaikiško dviračio naujo stiliaus 20 colių mergaičių dviračio 7 metų kinų vaikiškam dviračiui, naujas |
| Tiekimo galimybės | 10000 vienetų / vienetų per mėnesį dviračio vaikas |


Lengva surinkti - dviratį lengva surinkti ir jis yra iš dalies surinktas. Saugus ir tvirtas surinkimas užtrunka apie 20-30 minutes


Krepšelis – dviratis yra su krepšeliu (jei nuspręsite įdėti krepšį, nuimkite priekinę šviesą atspindinčią plokštę)

Populiarus Žymos: berniukų 14 colių vaikiškas dviratis, Kinijos berniukų 14 colių vaikiškų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: 18 colių vaikiški dviračiai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




