Vaikiški kalnų dviračiai
Vaikiški kalnų dviračiai turi aliuminio lydinio rėmus ir šakes, 21-greičio pavaras ir diskinius stabdžius. Sukurti jauniems nuotykių ieškotojams, jie atlaiko iki 150 kg svorį, 18", 20", 22 colių dydžių ir 26*2,125 padangos įvairioms vietovėms. Šie dviračiai turi visiškai atsparų smūgiams rėmą ir patogų balną. gamintojas kokybės užtikrinimui.
produkto pristatymas
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Šakės medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Šakės pakaba | Taip |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Rato dydis | 18"20"22" |
| Pavaros | 21 Greitis |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Padangos plotis | 26*2.125 |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Modelio numeris | XAM-MBTLS |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Pedalo tipas | Karoliukų pedalas |
| Apkrova | 150 kg |
| Ilgis (m) | 1.8 |
| Grynasis svoris | 15 |
| Bendras svoris | 18"20"22" |
| Produkto pavadinimas | kalnų dviratis |
| Rėmas | Aliuminio lydinys 6061 |
| Stabdys | Diskiniai stabdžiai |
| Padanga | 26*79,5 KENDA |
| Pavarų perjungėjas | SHIMANO 21 greitis |
| Logotipas | Priimti pritaikytą logotipą |
| Spalva | Juoda |
| Šakė | Pakabos šakutė |
| Balnas | Patogus balnas |
| Greitis | 21/24/27/30-greičiu |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 85% SKD eksporto standartinė pakuotė OEM pigus dviratis Kinijos kalnų dviratis 21 greičio dviratis su pilna pakaba 26 27.5 29" colių mtb dviračiai suaugusiems |
| Uostas | Tiandzino uostas |
| Tiekimo galimybės | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


【Saugus dizainas】 Mūsų vaikiškas dviratis yra su rankiniais stabdžiais ir priekiniais bei slankiojančiais stabdžiais. Vaikams pritaikytos stabdžių svirtys su trumpu atstumu, todėl dviratį lengva sustabdyti. Tai suteikia vaikams daugiau galimybių valdyti dviratį. Be to, šie vaikiški dviračiai turi galinį stabdį, leidžiantį greitai ir saugiai sustoti. Vaikiško dviračio galinių stabdžių konstrukcija leidžia ne tik greitai reaguoti, bet ir efektyviai sumažina stabdymo kelią, suteikdama vaikams stabilesnę ir saugesnę važiavimo patirtį.


【Patvari medžiaga】 Šis vaikiškas dviratis yra patvarus ir tvirtas ilgalaikiam naudojimui. Patogi minkšta sėdynė ir rankenos suteikia vaikams malonią važiavimo patirtį. O platėjančios guminės pneumatinės padangos tinka įvairioms vietovėms.

Populiarus Žymos: vaikų kalnų dviračiai, Kinijos vaikų kalnų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




