14 colių dviratis vaikams
Jis pasižymi lengvu dizainu, reguliuojamu aukščiu ir patvariomis medžiagomis, užtikrinančiomis patogų, prisitaikantį ir ilgalaikį važiavimą. Ryškiomis spalvomis ir dizainu siekiama įkvėpti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką, skatinant motorikos vystymąsi, savarankiškumą ir socialinį bendravimą per bendrą važiavimo patirtį.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | 7/14 greičio vieno greičio |
| Rato dydis | 12"/14"/16"/18" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Plienas |
| Treniruočių ratai | Taip |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-XRK |
| Šakės pakaba | NE |
| Bendras svoris | 10 kg |
| Grynasis svoris | 9 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1 |
| Apkrova | 120 kg |
| Produkto pavadinimas | vaikų dviratis/vaikiškas dviratis/vaikų dviratis |
| Spalva | Raudona/mėlyna/balta/juoda/geltona |
| Stabdys | Diskinis stabdys / V formos stabdys / trosinis stabdys |
| Rėmas | anglinio plieno/aliuminio lydinys |
| Dydis | 12"/14"/16"/18" dviratis |
| Padanga | Kenda |
| Logotipas | OEM Made.welcome pritaikytas logotipas |
| Greitis | 7/21/24/27-greičio vieno greitis |
| Sertifikatas | CE sertifikatas |
| Raktažodžiai | vaikiškas dviratis/vaikiškas dviratis/vaikiškas dviratis |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | PE putplastis, plastikinis maišelis, tada gofruotas animacinių filmų paketas kiekvienam MTB vaikiško dviračio diskinio stabdžio gabalėliui 20 18 colio vaikiškas dviratis mtb 10–15 metų amžiaus vaikiškas dviratis importuoti dviračius iš Kinijos. |
| Uostas | Tiandzinas, mtb vaikiškas dviračio diskinis stabdys 20 18 colių vaikiškas dviratis mtb 10–15 metų amžiaus vaikiškas dviratis importuoti dviračius iš Kinijos dviratis |
| Tiekimo galimybės | 20 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


【Platesnės padangos su pagalvėlėmis】 Platesnės padangos padidina tūpimo plotą, todėl vairavimas yra sklandesnis. Net jei greitis labai didelis, vaikiškas dviratis neslysta, todėl vaiko saugumas yra saugesnis!


【Saugus stabdymas】 Savalaikis dviračio stabdymas padaro jūsų vaiko važiavimo procesą saugesnį, o šeima – ramesnę.

Populiarus Žymos: 14 colių vaikiškų dviračių, Kinijos 14 colių vaikiškų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



