Patvarus didelio anglies plieno mergaičių dviratis
Patvarus didelio anglies plieno mergaičių dviratis yra pritaikytas jauniems motociklininkams, turintis daug anglies turinčio plieno rėmą, aliuminio lydinio ratlankius ir priekinės šakės pakaba, užtikrinančią didesnį stabilumą ir komfortą. Tinka 5-12 amžiaus žmonėms, palaiko iki 70 kg, todėl važiavimas yra saugus ir malonus. Šis dviratis pabrėžia pusiausvyros ir koordinacijos vystymąsi, yra įvairių dydžių ir pritaikomų variantų, todėl jis yra patvarus ir stilingas pasirinkimas jaunoms mergaitėms.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Daug anglies plienas |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 18'' 20'' 24'' 26'' |
| Rėmo medžiaga | Daug anglies plienas |
| Stabdžių sistema | Stabdžių linija |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams DVIRAČIO rėmas |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-QJ |
| Šakės pakaba | Taip |
| Bendras svoris | 12,5 kg |
| Grynasis svoris | 10 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 1 |
| Apkrova | 70 kg |
| Taikymas | gatvės vaikų dviratis |
| Produkto pavadinimas | DVIRAČIAI vaikams |
| Rėmas | Didelio anglies plieno vaikiški dviračiai |
| Logotipas | Individualus logotipas berniukų dviratis |
| Stilius | Važiuoti kalnų dviračiu |
| Ratlankis | Lengvojo lydinio dviratis |
| Rato tipas | Air Wheels vaikiškas važiavimo ciklas |
| Amžius | 5-12 m. vaikiškas dviratis |
| Balnas | Odinis dviratis |
| Funkcija | Pratimų pusiausvyros koordinavimas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | Vaikų dviračių pakuotės detalės SKD 85% 1PC/CTN arba kaip pritaikyta |
| Uostas | Tiandzino uostas |
| Tiekimo galimybės | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


[ Saugus dvigubas stabdys ir sandarus guolis ]: mūsų vaikų treniruočių dviratyje yra rankinis stabdys (trumpesnio atstumo dizainas mažoms vaikų rankoms) ir stabdis (pedalas atsukamas atgal, kad akimirksniu sustotų). Be to, su visiškai uždara grandinės apsauga saugumui užtikrinti, mažylis dviratis padidina vaikų važiavimo saugumą iki aukštesnio lygio.


[ 95% iš anksto surinkta ]: Skirtingai nuo kitų 85% iš anksto surinktų dviračių, mūsų su 95% iš anksto surinkta konstrukcija užtikrina greitą ir be rūpesčių montavimą. Galite efektyviau užbaigti diegimą, vadovaudamiesi išsamiomis instrukcijomis. Be to, komplekte yra surinkimo įrankių rinkinys.

Populiarus Žymos: patvarus didelio anglies plieno mergaičių dviratis, Kinijos patvarus didelio anglies plieno mergaičių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Jaunimo dviračiai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



