Stilingas mergaitiškas dviratis
Stilingas mergaičių dviratis yra gražiai suprojektuotas, patvarus dviratis, kuriame elegancija derinama su funkcionalumu. Jis pasižymi ryškiomis spalvomis ir patraukliu dizainu, todėl tai ne tik dviratis, bet ir mados išraiška. Sukurtas augti kartu su vaiku, reguliuojamas aukštis užtikrina puikų prigludimą daugelį metų. Tai ne tik išvaizda; Šis dviratis skirtas nuotykiams lauke, skatina savarankiškumą ir skatina motorinių įgūdžių ugdymą, todėl kiekvienas pasivažinėjimas suteikia galimybę jaunoms merginoms išreikšti save ir tyrinėti juos supantį pasaulį.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Pavaros | kitas |
| Rato dydis | 12 14 16 18 20 colio |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-YH |
| Bendras svoris | 10 kg |
| Grynasis svoris | 9,5 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Apkrova | 70 kg |
| Produkto pavadinimas | Vaikiški dviračiai |
| Bendras svoris | 9,5 kg |
| Kategorija | Vaikų dviratis vaikas, vaikiškas dviratis, kūdikių dviratis |
| Padanga | Guminė padanga |
| Suvirinimas | TIG arba CO2 |
| Šakės medžiaga | PLIENAS |
| Spalva | Geltona, mėlyna, raudona |
| Rato tipas | 16, 20 colių stipininiai ratai arba vieni ratai |
| Balnas | Patogus |
| Funkcija | Lengvai montuojamas vaikiškas dviratis vaikiškas dviratis dviratis vaikiškas kūdikių dviratis |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Uostas | Tiandzino uostas |
| Tiekimo galimybės | 100 000 vienetų / vienetų per metus |


SKIRTA VAIKAMS – kiekvienas dviratis turi sandarius guoliais, kad būtų galima sklandžiai minėti pedalus. Mokomieji ratai tiekiami kartu su 14/16/18 colių dviračiu, todėl lengva išlaikyti pusiausvyrą ir išmokti minėti pedalus net pradedantiesiems.


LENGVAS SUJUNGTI – vaikiško dviračio dėžutėje yra 85% surinkimo ir pagrindiniai surinkimo įrankiai. Paprastai dviratį sumontuoti užtrunka 20 minučių. Reikalingas suaugusiųjų surinkimas.

Populiarus Žymos: stilingas mergaičių dviratis, Kinijos stilingų mergaičių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: ne
Kitas: 12 colių dviratis vaikams
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




