Mountain Snow elektrinis dviratis
produkto pristatymas
| Pavaros | 7 Greitis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rato dydis | 26" |
| Įtampa | 48V |
| Maitinimo šaltinis | Ličio baterija |
| Stabdžių sistema | Diskiniai stabdžiai |
| Baterijos talpa | 10,5 AH |
| Kiti atributai | |
| Variklio padėtis | Galinės stebulės variklis |
| Baterijos padėtis | Integruota baterija |
| Išmanusis tipas | Jutiklis, elektroninis, skaitmeninis |
| Kilmės vieta | Guangdong, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | DGCS-X0 |
| Diapazonas pagal galią | >60 km |
| Maksimalus greitis | 30-50Km/val |
| Sukimo momentas | 70-80 Nm |
| Įkrovimo laikas | >3 valandos |
| Produkto pavadinimas | Elektrinis kalnų dviratis |
| Baterija | 48V 10,5Ah ličio baterija |
| Variklio galia | 500W |
| Ekranas | LCD skaitmeninis ekranas / instrumentas MPH |
| Stabdis | Hidraulinis diskinis stabdys |
| Šakė | Suspersijos šakutė |
| Padanga | 26*4.0 |
| Apkrova | 200 kg |
| Lipo įkroviklio parinktys | 48V2A /100~240Vac 50-60Hz |
| Važiavimo režimas | Grynas elektrinis vairavimas + pedalo pagalba |
| tiekimo galimybė | 600 vienetų / vienetų per mėnesį |

Pristatome „Mountain Snow“ elektrinį dviratį – galios, universalumo ir pažangiausio dizaino įkūnijimą, kuris jūsų nuotykius bekelėje pakelia į naujas aukštumas. Sukurtas tiksliai ir dėmesingai detalėms, šis elektrinis dviratis sukurtas taip, kad atitiktų drąsiausių motociklininkų poreikius, užtikrinant neprilygstamą patirtį lauke.

Tvirtas 26*4.{2}} dydžio padangas Mountain Snow elektrinis dviratis be vargo įveikia sudėtingas vietoves ir užtikrina neprilygstamą sukibimą ir stabilumą. Pritaikomos spalvų parinktys leidžia važiuoti stilingai, išreiškiant savo individualumą keliaujant sniegu padengtais kraštovaizdžiais ar kalnų takais. Lengvas, bet patvarus aliuminio lydinio rėmas, kurio grynasis svoris yra 29 kg, puikiai suderina stiprumą ir manevringumą.

Šis elektrinis dviratis, varomas universalaus 350 W-1000W variklio ir 36 12G stipinų, užtikrina dinaminį greičio diapazoną nuo patogių 25/val. iki žavingų 50/val. Ličio baterija, kurios talpa yra nuo 48V10,4A iki 48V25A, užtikrina įspūdingą 40 kilometrų atstumą iki stulbinančių 80 kilometrų, todėl galėsite be rūpesčių leistis į ilgas keliones.

Išmanusis centrinio valdymo didelis spalvotas ekranas, atsparus vandeniui P68, tarnauja kaip dviračio nervų centras, realiuoju laiku teikiantis informaciją apie jūsų važiavimą. Trys važiavimo režimai – grynai elektrinis režimas, pagalbinis režimas ir žmogaus varomas važiavimo režimas – suteikia galimybę pritaikyti važiavimo dviračiu patirtį pagal savo pageidavimus ir energijos lygį.

Svarbiausia – saugumas – tai specialūs mechaniniai diskiniai stabdžiai, vandeniui atspari jungtis, valdanti priekinį žibintą ir garso signalą, ir keturi viename kairiojo ir dešiniojo posūkio stabdžių žibintų funkcija galiniame žibinte. Sniego motociklo alyvos geltonos spalvos amortizacinė priekinė šakė padidina važiavimo komfortą ir užtikrina sklandžią kelionę net ir nelygioje vietovėje.
„Mountain Snow“ elektrinis dviratis, kurio keliamoji galia yra 150 kg, talpina įvairaus dydžio motociklininkus ir žada bendrą nuotykį visiems. Palanki kainodara kartu su tiesioginiu gamyklos pardavimu kviečia pasiteirauti ir užsisakyti jau šiandien, kad užsitikrintumėte bilietą į įelektrinančią kelionę per kalnus. Nepraleiskite progos iš naujo apibrėžti savo bekelės patirtį – sveikinkite Mountain Snow elektrinį dviratį į savo gyvenimą!
Populiarus Žymos: kalnų sniego elektrinis dviratis, Kinijos kalnų sniego elektrinių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti








