Vežimėlis 6 mėn
Vežimėlis 6-mėnesiui skirtas suderinti kokybę, prieinamą kainą ir saugumą. Jis sulankstomas, turi penkių taškų saugos diržą ir saugumui sujungtą stabdžių sistemą. Tinka vaikams iki 3 metų, turi apverčiamą stūmimo juostą, reguliuojamą atlošą ir yra suderinama su kūdikių automobilinėmis kėdutėmis. Vežimėlis užtikrina sklandų manevringumą ir turi daug vietos, todėl yra praktiškas kelionėse ir kasdieniam naudojimui.
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | TZWB-6567 |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Apkrovos guolis | 15 kg |
| Amžiaus grupė | 0-3 metų |
| Produkto pavadinimas | Viena ranka sulankstomas vaikiškas vežimėlis |
| Spalva | Juoda, Rožinė, Mėlyna, Pilka |
| Ratai | 7,5"" X 2+10""X2 vnt |
| Audinys | Oksfordo audinys |
| N.W / G.W | 8 kg / 9,4 kg |
| Atidarymo dydis | 900 * 590 * 1040 mm |
| Sulankstomas dydis | 680 * 590 * 240 mm |
| Box Meas | 505 * 230 * 680 mm |
| MOQ | 1 vnt |
| Pavyzdys | 15-20 dienų |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1vnt/ctn |
| Tiekimo galimybės | 1000 vienetų / vienetų per dieną |


Sukurtas kruopštus dėmesys detalėms, mūsų vežimėlis gali pasigirti gera kokybe be didelės kainos, todėl tai yra prieinamas pasirinkimas tėvams, ieškantiems vertės, nepakenkiant esminėms savybėms. Šis atsidavimas įperkamumui nekelia pavojaus saugumui, nes mūsų vežimėlis sėkmingai atitiko griežtus saugos standartus, įskaitant EN 1888-1:2018 ir ASTM F833-19, todėl leidžiantis į tėvystės kelionę jaučiatės ramus. .


Naudojimo paprastumas yra svarbiausias dalykas, o mūsų vežimėlis šiuo aspektu išsiskiria. Jis sulankstomas į kompaktišką 720 × 590 × 330 mm dydį, todėl jį lengva nešiotis ir laikyti, ypač keliaujant ar išvykstant. Suderinamas su kūdikių automobilinėmis kėdutėmis ir nešiojamomis lovytėmis, šis vežimėlis auga kartu su vaiku ir užtikrina sklandų perėjimą nuo kūdikystės iki mažylio.


Manevringumas yra vėjas su 7,5" X 2 priekiniais ir 10" X 2 galiniais ratais, aprūpinta keturių ratų pakabos sistema, skirta sklandžiai ir stabiliai važiuoti įvairiomis vietovėmis. Visiškai dengiantis vėjo nepraleidžiantis baldakimas apsaugo jūsų kūdikį nuo stichijų ir užtikrina be rūpesčių.


Patirkite tobulą kokybės, saugos ir įperkamumo pusiausvyrą su mūsų vežimėliu 6-mėnesiui. Palanki kaina laukia jūsų užklausų ir užsakymų per mūsų gamyklos tiesioginį pardavimą. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas, ir mes tikimės, kad tapsime jūsų šeimos pasivaikščiojimo nuotykių dalimi. Susisiekite su mumis šiandien ir pasiteiraukite bei užsisakykite ir leiskite mums prisidėti prie jūsų tėvystės kelionės komforto ir džiaugsmo.
Populiarus Žymos: vežimėlis 6 mėn., Kinijos vežimėlis 6 mėn. gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Vežimėlis vežimėlis
Kitas: Apverčiamas vežimėlis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




