Apverčiamas vežimėlis
Apverčiamas vežimėlis sukurtas universalumui ir patogumui, turintis apverčiamą stūmimo juostą, leidžiančią konfigūruoti kelią ir tėvus. Jis sulankstomas, su 3-sulankstomu rėmeliu ir viena ranka sulankstoma sistema, todėl jį lengva nešiotis ir laikyti. Vežimėlyje yra pilnai uždengtas vėjo nepraleidžiantis stogelis, reguliuojamas atlošas, penkių taškų saugos diržas ir didelis krepšys daiktams laikyti, suteikiantis patogią ir saugią aplinką vaikams nuo 6 iki 18 mėnesių.
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | TZWB{0}}pro |
| Medžiaga | lininiai audiniai |
| Rėmo medžiaga | Anglies plieno rėmas |
| Krovinio guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 metų amžiaus |
| Tinkamas amžius | 6-18 mėn |
| funkcija | Priekinė ir galinė amortizacija |
| Medžiaga | 300D Oksfordo ir lino audiniai |
| Ratai | 4 ratas |
| Laikantysis | 20 kg |
| Pakavimas | 1vnt/ctn |
| Dėžutės dydis | 505 * 230 * 680 mm, |
| G.W & N.W | 7,1 kg / 8,1 kg |
| Tiekimo galimybės | 1000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Tik The Smoothest Bump Free Rides... yra pakankamai geras jūsų mielajam mažyliui, todėl šis vaikiškas vežimėlis naujagimiui sukurtas su 360 laipsnių kampu besisukančiais ratukais, kad būtų galima manevruoti, ir rafinuota pakaba, kuri užtikrina išskirtinį amortizavimą ir padidina komfortą.


Pamatykite įžymybes, bet apsisaugokite nuo saulės... Šis elegantiškas, modernus juodas vežimėlis yra 2-1 kūdikių vežimėlis. Baldakimas yra reguliuojamas ir nuimamas su pilnu langu, apsaugančiu nuo UV spindulių ir daug vėdinimo karštomis ir saulėtomis dienomis. Puikiai tinka šeimos išvykoms!

Populiarus Žymos: apverčiamas vežimėlis, Kinijos apverčiamų vežimėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: Vežimėlis 6 mėn
Kitas: Atlošiamas vežimėlis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





