Geriausi vaikščiojimo žaislai 1 metų vaikams
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | BTM-519 |
| Medžiaga | ABS PP |
| Rėmo medžiaga | Plastmasinis |
| Apkrovos guolis | 20 kg |
| Amžiaus grupė | 0-6 mėn., 0-3 m., 6 mėn. - 3 m |
| Tipas | Kūdikis Walkeris |
| produkto pavadinimas | vaikštynė |
| Tinkamas Amžius | 0-3 metų |
| Logotipas | Individualus logotipas |
| Ratai | 6 PU ratai |
| Grynas svoris | 2 kg |
| Produkto dydis | 69*69*65 cm |
| Funkcija | Išmokite vaikščioti |
| Spalvos | Pritaikyta paklausa |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 6 vnt vienoje dėžutėje, o kiekvienos dėžutės dydis yra: 72 * 72 * 51 cm |
| krepšelis{0}}gali būti atspausdintas su jūsų arba mūsų logotipu | |
| Uostas | TIANJIN UOSTAS |
| tiekimo galimybė | |
| tiekimo galimybė | 10 000 dėžučių / dėžučių per mėnesį |


Šio išskirtinio vaikščiojimo žaislo esmė yra šeši tylūs universalūs ratai, strategiškai išdėstyti taip, kad išvengtų apsivertimo ir užtikrintų stabilų bei netriukšmingą važiavimą. Sumanus dizainas plečiasi dar labiau, todėl žaislą galima sulankstyti, kai jis nenaudojamas, optimizuojant saugojimo vietą ir suteikiant praktišką sprendimą užimtiems namų ūkiams. Ši funkcija užtikrina, kad vaikštantis žaislas sklandžiai įsilies į jūsų gyvenimo būdą, siūlydamas ir funkcionalumą, ir patogumą.


Pramogos nėra pažeistos, nes vaikštantis žaislas turi įmontuotą muzikos funkciją. Kiekvienas žingsnis tampa ritmingu nuotykiu, sukuriančiu patrauklų ir įvairialypią patirtį jūsų mažajam tyrinėtojui. Muzika suteikia vaikščiojimo kelionei papildomo jaudulio, paversdama ją harmoningu judesio ir melodijos deriniu.


Kokybė atitinka prieinamumą su mūsų gamyklos tiesioginio pardavimo modeliu, užtikrinančiu palankią kainą, neprarandant kompetencijos. Nuoširdžiai laukiame jūsų užklausų ir užsakymų, nes stengiamės, kad geriausi vaikštantys žaislai 1-metų vaikams būtų prieinamas ir vertingas priedas jūsų vaiko ankstyvosiose raidos stadijose.

Populiarus Žymos: geriausi vaikščiojimo žaislai 1 metų vaikams, Kinija geriausi vaikščiojimo žaislai 1 metų vaikams gamintojai, tiekėjai, gamykla
Pora: ne
Kitas: Walker 12 mėnesių amžiaus
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






