Aliuminio lydinio vaikiškas balansinis automobilis
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Aliuminis |
| Rato dydis | 12" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Modelio numeris | HBKB-CB210 |
| Bendras svoris | 3,9 kg |
| Grynas svoris | 3,2 kg |
| Treniruočių ratai | Nr |
| Spalva | Pilka/ŽALIA/ROŽINĖ |
| Rato numeris | Ratas |
| Rato dydis | 12 colių |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Bendras svoris | 4,8 kg |
| Tinkamas amžius | Virš 18 mėnesių |
| Lytis | Unisex |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Parduodami vienetai: | Pavienis daiktas |
| Vieno paketo dydis: | 60x17x38 cm |
| Vieno bruto svoris: | 3.900 kg |


Elegantiškas juodo aliuminio lydinio vairo stovas pagerina bendrą estetiką, įkūnijantis šiuolaikišką ir stilingą dizainą. Tai papildo aliuminio lydinio ratlankiai su juodomis stebulėmis, kurie suteikia ne tik įspūdingą vizualinį patrauklumą, bet ir užtikrina patvarumą bei sklandų važiavimą jūsų mažiesiems.


Pritaikymas yra mūsų aliuminio lydinio vaikiško balansinio automobilio priešakyje, su reguliuojamu balno ir vairo aukščiu, kad atitiktų unikalius jūsų vaiko augimo poreikius. Galimas spalvų pasirinkimas leidžia pritaikyti balansinį automobilį pagal savo poreikius, užtikrinant, kad jis atitiktų jūsų vaiko pageidavimus ir stilių.


Šis aliuminio lydinio vaikų balansinis automobilis yra daugiau nei tik transporto priemonė; tai kokybės, naujovių ir atsakomybės aplinkai pareiškimas. Pasinaudokite galimybe suteikti vaikui pasivažinėjimo patirtį, kuri įkūnija tobulą stiliaus, ilgaamžiškumo ir ekologiško dizaino derinį. Teiraukitės šiandien ir leiskite pradėti tyrinėti mūsų aliuminio lydinio vaikišką balansinį automobilį – kur tobulumas ir prieinamumas.
Populiarus Žymos: aliuminio lydinio vaikų balansinis automobilis, Kinijos aliuminio lydinio vaikų balanso automobilių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti







