Lengvas balansinis dviratis
Lengvas balansinis dviratis idealiai tinka jauniems besimokantiems, skirtas 2-6 metų vaikų pusiausvyrai ir koordinacijai skatinti. Plieninis rėmas ir anglies pluošto ratlankiai užtikrina patvarumą ir lengvą naudojimą, o 12-colio rato dydis užtikrina stabilumą. Šis dviratis, sveriantis tik 8 kg, atlaiko iki 50 kg, todėl jis siūlo saugią ir patogią pažintį su važiavimu, ugdo pasitikėjimą ir motorinius įgūdžius ankstyvoje vaikystėje.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Plienas |
| Rato dydis | 12" |
| Rėmo medžiaga | Plienas |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Anglies pluoštas |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-KTZ |
| Bendras svoris | 10 kg |
| Grynasis svoris | 8 kg |
| Pedalo tipas | Vienašalis sulankstomas pedalas |
| Ilgis (m) | 1.4 |
| Apkrova | 50 kg |
| Produkto pavadinimas | Vaikiškas dviratis |
| Dydis | 12 |
| Medžiaga | Plienas |
| Spalva | Pritaikyta spalva |
| Pakavimas | 1vnt / dėžutė |
| Taikymas | Kelias |
| MOQ | 100 vnt |
| Logotipas | Individualus logotipas |
| OEM ir ODM | Priimtinas |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 1 vnt / dėžutė |
| Uostas | Tiandzinas |
| Tiekimo galimybės | 5000 vienetų / vienetų per dieną |


Lengva montuoti: joks balansinis dviratis nėra iš dalies surinktas. Vadovaukitės vartotojo vadovu, įdėkite visus priedus į tinkamą vietą ir priveržkite juos pateiktu veržliarakčiu. Užtruksite tik kelias minutes, kol baigsite diegimą.


🏆【Ypatingai plačios ir sustorėjusios sprogimui atsparios padangos】 Aprūpinkite savo jauną nuotykių ieškotoją mūsų specialiai sukurtomis itin plačiomis padangomis. Šios tvirtos, nepripūstos padangos užtikrina neprilygstamą stabilumą ir išskirtinį sukibimą, užtikrindamos saugų ir sklandų važiavimą bet kokia vietove – nuo laukinių, nelygių takų iki lygių miesto gatvių. Nereikalaujantys priežiūros ir sukurti taip, kad jie būtų patvarūs, jie užtikrina nuolatinį komfortą ir didesnį saugumą, todėl jūsų vaikas gali lengvai tyrinėti įvairią lauko aplinką.
Populiarus Žymos: lengvas balansinis dviratis, Kinijos lengvųjų balansinių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti



