Geriausias balansinis dviratis
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Magnio lydinys |
| Pavaros | Vieno greičio |
| Rato dydis | 12" |
| Rėmo medžiaga | Magnio lydinys |
| Stabdžių sistema | NE |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Magnio lydinys |
| Treniruočių ratai | NE |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Kilmės vieta | Guangzong apskritis, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HBKB-1210M |
| Šakės pakaba | NE |
| Bendras svoris | 3.{1}}KGS |
| Grynas svoris | 2,2 kg |
| Ilgis (m) | 0.85 |
| Apkrova | 30 kg |
| Apimtis | 0.1 M3 |
| Produkto pavadinimas | balansinis dviratis vaikams |
| Stilius | Vaikiškas dviratis |
| Amžius | 3-5 metų |
| Medžiaga | Magnio lydinys |
| Sertifikatas | CE NE71 CCC ISO ASTM |
| Balnas | Patogus |
| Spalva | Juoda, geltona, oranžinė, pritaikyta |
| MOQ | 300 vnt |
| Siūlomas kombinuotas rinkinys | Didesnis arba lygus 6 |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | 85% SKD su burbulų maišeliu 1PC/CTN 5 sluoksnių rudos dėžutės dydis: 72 * 16 * 42 cm Vaikų balansinio dviračio pakuotės detalės |
| tiekimo galimybė | 20 000 vienetų / vienetų per mėnesį |
| Uostas | Tiandzino uostas |


Aliuminio lydinio sportiškas vairas, nustatantis naujus dizaino standartus, užtikrina patikimą sukibimą, skatina jaunų vairuotojų kontrolės ir pasitikėjimo jausmą. Bendrą dizainą papildo ekologiškos TPR vairo rankenos, užtikrinančios patogų ir tvarų važiavimą jūsų vaikui.


Su mūsų „Best Balance Bike“ surinkimas yra lengvas, nes jis yra iš anksto sumontuotas iki įspūdingų 85%. Ši nesunki sąranka užtikrina minimalias jūsų pastangas ir leidžia jūsų vaikui greičiau išeiti į kelią. Lankstumas išlieka reguliuojamas vairas ir balnelio aukštis, atitinkantis jūsų vaiko augimo spurtus ir užtikrinantis ilgesnį naudojimo laikotarpį.


Patirkite nuotykių dvasią su mūsų „Best Balance Bike“ dviračiu, kuriame pažangiausios medžiagos, apgalvotas dizainas ir ekonomiškumas susilieja, kad iš naujo apibrėžtų jūsų mažųjų važiavimo patirtį. Paklauskite šiandien ir leiskitės į kelionę, kad suteiktumėte savo vaikui geriausias balansinio dviračio naujoves.
Populiarus Žymos: geriausias balansinis dviratis, Kinijoje geriausias balansinis dviratis gamintojams, tiekėjams, gamyklai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti






