12 colių balansinis dviratis
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Aliuminis |
| Rato dydis | 12" |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rėmo tipas | Tvirtas rėmas (ne galinis amortizatorius) |
| Kilmės vieta | Hebėjus |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HBKB{0}}L |
| Bendras svoris | 3,98 kg |
| Grynas svoris | 3,28 kg |
| Pedalo tipas | Paprastas pedalas |
| Ilgis (m) | 85cm |
| Apkrova | 70 kg |
| Produkto pavadinimas | Balansinis dviratis vaikams |
| Funkcija | Pratimų pusiausvyros koordinavimas |
| Stilius | Balansinis dviratis vaikams |
| Sertifikatas | CE / EN71 3CCC TUV |
| PAKAVIMAS | 1vnt balta dėžutė / spalvota dėžutė |
| Balnas | Ekologiškas Eva Saddle |
| OEM ir ODM | Priimtina |
| Ratas | 12 colių AIR PADANGOS |
| Amžius | 2-7 metų vaikai |
| Proga | Lauke |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Pakuotės detalės | kartoninė pakuotė, 1 vnt 1 dėžutėje |
| Uostas | Tiandzinas |
| tiekimo galimybė | 10 000 dėžutės / dėžutės per mėnesį |


Aliuminio lydinio sportinė vairo ir rato stebulė, kuri pagerina važiavimo dviračiu patirtį, ne tik prisideda prie dviračio aptakios estetikos, bet ir užtikrina lengvą bei jautrų važiavimą. Kruopštus dizainas apima aplinkai nekenksmingą integruotą balną su apatiniu kronšteinu, todėl jūsų vaikas sėdės patogiai ir saugiai, kai jis lavina pusiausvyros ir koordinacijos įgūdžius.


Kokybė yra mūsų pažadų priešakyje, o kaina atspindi mūsų atsidavimą užtikrinti palankią kompetencijos ir prieinamumo pusiausvyrą. Vykdydami tiesioginį gamyklos pardavimą, sumažiname nereikalingas išlaidas, todėl galite investuoti į aukščiausios klasės produktą nepakenkiant savo biudžetui. Būkite tikri, mūsų 12-colių balansinio dviračio kokybė garantuojama, todėl jūs galite būti ramūs, kai vaikas tyrinėja važiavimo džiaugsmą.


Pasirinkite 12-colių balansinį dviratį – kuriame aliuminio lydinio naujovės susitinka su ekologišku dizainu ir prasideda važiavimo dviračiu jaudulys. Prisijunkite prie mūsų kurdami ilgalaikius prisiminimus ir puoselėdami meilę nuotykiams ant dviejų ratų. Užsisakykite dabar ir leiskite kelionei vystytis!
Populiarus Žymos: 12 colių balansinis dviratis, Kinijos 12 colių balansinių dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti


