Vežimėlis Kūdikiui
produkto pristatymas
| Yra sulankstomas | Taip |
| Kiti atributai | |
| Kilmės vieta | Hubei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HLF-999-2 |
| Dėžutės dydis | 61*36*39cm |
| Atviras dydis | 66*48*100cm |
| N.W | 9 kg |
| G.W | 8 kg |
| Ratai | 360 Universal Wheel kūdikio vežimėlis |
| Spalva | Pritaikyta |
| Logotipas | Kūdikių vežimėlis su individualiu logotipu |
| Informacija apie pakuotę | 1vnt/ctn |
| tiekimo galimybė | 20 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Padidinti mūsų vežimėlio PU ratai užtikrina sklandų ir stabilų važiavimą, be vargo, patvariai ir lengvai važiuojant įvairiomis vietovėmis. Pajuskite patikimą sukibimą su storomis stūmimo rankenomis, kurios suteikia komfortą ir kontrolę pasivaikščiojimo nuotykių metu. Vežimėlis turi odinius apsauginius turėklus ir stumiamų rankenų gaubtus, kurie pagerina estetinį ir lytėjimo pojūtį, todėl jūsų išvykos suteikia rafinuotumo.


Saugumas yra svarbiausias dalykas, o mūsų vežimėlis kūdikiui yra sukurtas taip, kad būtų saugi ir patogi aplinka. Kabrioleta sėdynė ne tik užtikrina jaukų važiavimą, bet ir pagerina jūsų mažylio vizualinį potyrį. Pritaikomas dizainas leidžia be vargo perjungti skirtingas konfigūracijas, atsižvelgiant į besikeičiančius augančio vaiko poreikius.

Populiarus Žymos: vežimėlis kūdikiui, Kinijos vežimėlis kūdikių gamintojams, tiekėjams, gamykla
Kitas: Prabangūs vežimėliai
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti





