Be pedalo pradedantiesiems skirto vaikiško dviračio
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | Daug anglies plienas |
| Rato dydis | 12" kūdikių balansinis dviratis |
| Rėmo medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | Aliuminio lydinys |
| Rėmo tipas | Visiškai atsparus smūgiams rėmas |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Markės pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | HBKB{0}}L |
| Bendras svoris | 3,9 kg |
| Grynas svoris | 3,2 kg |
| Pedalo tipas | ne pedalas |
| Ilgis (m) | 85 cm |
| Apkrova | 30 kg |
| Taikymas | gatvės vaikų balansinis dviratis |
| Produkto pavadinimas | kūdikių balansinis dviratis |
| PADANGA&TUBE | kūdikių dviratis pneumatiniu ratu |
| Sertifikatas | CE NE71 CCC vaikiškas dviratis |
| Balnas | Patogus vaikiškas dviratis |
| Turgus | Europos balansinis dviratis |
| Vairas | Aliuminio lydinio plieno atskirta vairas |
| Funkcija | Pratimų balanso ciklas |
| Ratlankis | Aliuminio lydinio ratlankis, anglies plieno stebulė |
| Sugriebimas | kūdikis dviratis Minkšta neslystanti rankena |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Uostas | TIANJIN uostas ar kitas Kinijos uostas |
| tiekimo galimybė | 10 000 vienetų / vienetų per mėnesį |


Sukurta atsižvelgiant į jūsų vaiko saugumą ir patogumą, aliuminio lydinio sportinė rankena užtikrina tvirtą ir ergonomišką rankeną, leidžiančią jūsų mažyliui lengvai vairuoti, kai jis naršo aplinką. Aliuminio lydinio ratlankiai dar labiau padidina bendrą dviračio stabilumą, užtikrina sklandų ir kontroliuojamą važiavimą, o tai skatina jūsų pradedančiojo dviratininko saugumo jausmą.


Didžiuojamės galėdami pasiūlyti palankią šio išskirtinio dviračio kainą, kuri tapo įmanoma dėl mūsų įsipareigojimo tiesiogiai parduoti gamykloje. Pašalindami nereikalingus tarpininkus, sutaupytas išlaidas perkeliame tiesiai jums, užtikrindami, kad kokybė ir įperkamumas derėtų.

Populiarus Žymos: be pedalo pradedančiųjų vaikiškų dviračių, Kinija be pedalo pradedančiųjų vaikų dviračių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




