Balansinis dviratis bamblys
Mažų vaikų balansinis dviratukas skirtas patiems mažiausiems motociklininkams lavinti pusiausvyrą ir koordinaciją. Lengvas nailoninis rėmas, reguliuojamos sėdynės ir rankenos užtikrina pritaikytą pritaikymą vaikams augant. Šis dviratis palengvina mokymąsi be pedalų ir paruošia mažylius būsimam važiavimui dviračiu. Jo saugos funkcijos, įskaitant žemą pagrindą, kad būtų lengviau pasiekti, padidina jaunų motociklininkų pasitikėjimą ir nepriklausomybę. Galima įsigyti ryškių spalvų, jame funkcionalumas derinamas su linksmybėmis, todėl tai yra idealus pasirinkimas ankstyviems važiavimo dviračiu potyriams.
produkto pristatymas
| Šakės medžiaga | NAILONAS |
| Rato dydis | 12 |
| Rėmo medžiaga | NAILONAS |
| Kiti atributai | |
| Ratlankio medžiaga | NAILONAS |
| Rėmo tipas | NAILONAS |
| Kilmės vieta | Hebei, Kinija |
| Prekės ženklo pavadinimas | DAODEBAO |
| Modelio numeris | XAM-F100 |
| Bendras svoris | 3,9 kg |
| Grynasis svoris | 3,1 kg |
| Apkrova | 60 kg |
| Tipas | BALANSINIS DVIRATIS |
| Spalva | Mėlyna Žalia Raudona Rožinė |
| OĮG | LOGOTIKAS |
| Ratas | Vienas ratas |
| Dydis | 12 colių |
| Balnas | Patogus juodas balnas |
| Padanga | Oro padanga |
| Rankena | silikoninės gumos dėklas |
| Pakavimas ir pristatymas | |
| Informacija apie pakuotę | 1 vnt / dėžutė arba pagal kliento reikalavimus. |
| Uostas | Tiandzino uostas |
| Tiekimo galimybės | 2000 vienetų / vienetų per savaitę |


TINKINTI PLOKŠTĘ – Kiekvienas balansinis dviratis turi nuimamą pritaikomą plokštę, kurioje vaikai gali susikurti savo lėkštę su lipdukais arba nupiešti ką tik nori. Pridedami abėcėlės ir skaičių lipdukai.


DAUGIAU SAUGUMO VAŽIUOTI – šis vaikiškas dviratis su paminkštinta sėdyne ir minkštomis rankenomis, užtikrina patogų važiavimą dviračiu ir lengvą valdymą. Vaikiški dviračiai yra su guminėmis pneumatinėmis padangomis, kad jūsų mažieji vaikai akimirksniu paslystų ir patirtų nuostabią laisvę.

Populiarus Žymos: Balansinių dviračių mažylis, Kinijos balansinių dviračių mažylių gamintojai, tiekėjai, gamykla
Kitas: Balansinis dviratis
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti




